Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Luftëtari barazon në transfertë, Labëria "shpartallon" Këlcyrën, njihuni me rezultatet e Kategorisë së Dytë

Shkruar nga NEWSPORT
Luftëtari barazon në transfertë, Labëria

Kategoria e Dytë ka luajtur ditën e sotme ndeshjet e javës së 3-të. Në fushë zbritën ekipet e grupit B.

Janë mbyllur 5 ndeshjet e kësaj javës së 3-të të Kategorisë së Dytë. Pogradeci përballë Maliqit fitoi me rezultatin 1-0., Butrinti ndaj Shkumbinit dhe Delvina kundër Turbinës përfunduan në barazim pa gola. Luftëtari barazoi 2-2 në transfertën e Devollit, ndërsa Labëria fitoi 4-0 përballë Këlcyrës.

Pogradeci 1–0 Maliqi

Butrinti 0–0 Shkumbini

Labëria 4–0 Këlcyra

Delvina 0–0 Turbina

Devolli 2–2 Luftëtari

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga