Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Lëvizjet në merkato, Partizani 'fiton' 400 mijë euro

Shkruar nga NEWSPORT
Lëvizjet në merkato, Partizani 'fiton' 400 mijë euro

Partizani ka qenë një nga ekipet më aktive në merkato me qëllimin e rritjes së cilësisë ekipore për të luftuar për mbrojtjen e titullit kampion sezonin e ardhshëm.

Gjithësej nga “Demat” janë gjashtë lojtarë të afruar në ekip në repartet që është parë e arsyeshme nga trajneri Zoran Zekiç. Të gjashtë këta lojtarë kanë një vlerë prej 1.65 milionë euro në Transfermarkt.

Në krahun tjetër numri i largimeve është shtatë dhe vlera që Partizani ka 'humbur' në nga këto largime është 1.25 milionë euro. Pra, në letër, të ardhurit kanë një nivel më të lartë dhe vlera e Partizanit në Transfermakrt rritet me 400 mijë euro, gjithsej 5.93 milionë euro.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga