Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SUPERIORE

Lajmi i fundit/ Partizani mbyll përgatitjet, "bilanc lufte" kundër Flamurtarit

Shkruar nga NEWSPORT
Lajmi i fundit/ Partizani mbyll përgatitjet, "bilanc lufte"

Mund të quhet sfida e mungesave për të kuqtë, ajo mes Partizanit dhe Flamurtarit, përballje që do të zhvillohet nesër në "Elbasan Arena".  Si fillim Batha, i cili u konfirmua që dje se nuk do të ishte gati për këtë takim, ndërsa sot, mbrojtësi Gëzim Krasniqi, i cili pësoi një dëmtim gjatë seancës stërvitore dhe u dërgua në spital.

Por, mungesa më e madhe për Partizanin do të jenë tifozët. Kundër Flamurtarit, të kuqtë s'do të kenë me vete as fansat e tyre, pasi Apeli la në fuqi vendimin e Disiplinës, dënim me 4 ndeshje pa spektatorë.

Ndërkohë që përgatitjet për ndeshjen ndaj vlonjatëve janë mbyllur pasditen e sotme dhe skuadra e Partizanit është grumbulluar për të pritur e qetë përballjen që do të zhvillohet nesër në orën 14:00.

Tags:

SUPERIORE

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga