Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Lajm i hidhur/ Trajneri shkodran njofton ndarjen nga jeta të njeriut të dashur

Shkruar nga NEWSPORT

Ish-trajneri i Vllaznisë Elvis Plori ka njoftuar në rrjetet sociale ndarjen nga jeta të nënës së tij. Plori përmes postimit në Facebook lajmëron ditën e varrimit që bëhet nesër në orën 13:00.

Ish-lojtari dhe trajneri shkodran ka marrë shumë mesazhe ngushëllimi.  Aktualisht Plori drejton ekipin e 21-vjeçarëve të Vllaznisë. Vitin e kaluar ai ishte për disa ndeshje edhe tekniku i ekipit të parë.

[caption id="attachment_688325" align="alignnone" width="739"] Elvis Plori facebook[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga