Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Kur politika “injorohet” nga Gert Bogdani, kandidati për Primaret e Tiranës: Shyqyr që është Botërori për shqiptarët

Shkruar nga NEWSPORT
Kur politika “injorohet” nga Gert Bogdani, kandidati për

Gert Bogdani ishte i ftuar sot në emisionin “Sot në Botëror” me Pejana Elezin dhe Sabina Meten. Një nga kandidatët e përzgjedhur për Primaret e Tiranës dha një mesazh të bukur në panelin e emisionit në fjalë.

Ai theksoi se të paktën është Kupa e Botës evenimenti që mund të sjellë pak buzëqeshje te njerëzit. Politikani i njohur i Partisë Demokratike deklaroi:

“Shyqyr që është ky Botërori, që njerëzit të buzëqeshin pak. Sepse vetëm politikë, politikë nuk sjell këtë që dhuron futbolli. Të paktën është ky kompeticion”, tha shkurtimisht ai.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga