Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KATEGORIA I

ZYRTARE/ Nga porta në sulm, Bylis njofton largimin e 3 lojtarëve

Shkruar nga NEWSPORT
ZYRTARE/ Nga porta në sulm, Bylis njofton largimin e 3 lojtarëve
Bylis duke festuar pas ndeshjes me Elbasanin

Bylis ka përfunduar bashkëpunimin me 3 lojtarë në përfundim të sezonit. Bëhet fjalë për portierin Bruno Buja, Gëzim Krasniqin dhe Xhonatan Lajthinë.

Kujtojmë se ballshiotët kanë siguruar rikthimin në Superiore për sezonin e ardhshëm. Tashmë klubi do mendojë të ndërtojë ekipin që do përballojë elitën e futbollit shqiptar.

Njoftimi i Bylisit:

“FK BYLIS bën me dije se ka përfunduar bashkëpunimin me lojtarët: portierin Bruno Puja, mbrojtësin Gëzim Krasniqi, si dhe mesfushorin me tipare sulmuese Xhonatan Lajthia. Klubi ynë i falënderon për bashkëpunimin dhe iu uron suksese lojtarëve në vijimin e karrierës së tyre!”

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga