Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KATEGORIA I

ZYRTARE/ Erzenin e lë edhe kapiteni: Uroj të ngjiteni përsëri në Superiore

Shkruar nga NEWSPORT
ZYRTARE/ Erzenin e lë edhe kapiteni: Uroj të ngjiteni
Erzeni

Ardit Peposhi nuk do të jetë më një futbollist i Erzenit. Lajmin e jep vetë lojtari me një postim në rrjete sociale

“Nga sot nuk jam më pjesë e ekipit të Erzenit. Falenderoj drejtuesit dhe tifozërinë shijakase për këto 2 vite. Uroj sa më shumë suksese ekipiit në të ardhmen dhe shpresoj të ngjitet përsëri në Superiore”, shkruan Peposhi.

Peposhi u afrua te shijakasit 2 sezone më parë ku u kthye në lider të ekipit. Mbrojtësi i majtë mbajti edhe shiritin e kapitenit këtë sezon.

ZYRTARE/ Erzenin e lë edhe kapiteni: Uroj të ngjiteni
 

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga