Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KATEGORIA I

ZYRTARE/ Autor i 8 golave këtë sezon, Vora njofton largimin e sulmuesit

Shkruar nga NEWSPORT
ZYRTARE/ Autor i 8 golave këtë sezon, Vora njofton largimin e
Vora

Albi Xhebrahimi nuk do të jetë më një futbollist i Vorës. Është vetë klubi që bën të ditur lajmin me një njoftim në faqen zyrtare.

“Futboll Klub Vora njofton largimin e lojtarit Albi Xhebrahimi. Klubi dhe lojtari kanë shtrënguar duart në fundin e këtij rrugëtimi. Falenderojmë Albin për kontributin e tij dhe i urojmë suksese në të ardhmen e tij”, shkruan klubi.

Xhebrahimi ishte protagonist këtë sezon të Kategorisë së Parë arriti të shënonte 8 gola në 28 ndeshje. E ardhmja e tij pritet të jetë sërish në këtë divizion teksa ofertat nuk mungojnë.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga