Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KATEGORIA I

Vjen largimi i dytë nga Kastrioti, ish-lojtari i Tiranës largohet pas një sezoni

Shkruar nga NEWSPORT
Vjen largimi i dytë nga Kastrioti, ish-lojtari i Tiranës largohet pas
Enes Kuka

Enes Kuka është i larguari i radhës nga Kastrioti. Ish-futbollisti i Tiranës i jep fund aventurës së tij te krutanët vetëm pas një sezoni.

Mesfushori këtë sezon luajti me Kastriotin në 24 ndeshje, ku ia doli të shënonte edhe 1 gol. Ky është largimi i 3-të nga Kastrioti, pas dyshes Edmond Hoxha  dhe Dejvid Kapllani.

22-vjeçari del kështu lojtar i lirë në treg, teksa interesimet për të nuk mungojnë. Mbetet të presim për të mësuar se ku do të jetë destinacioni i tij i radhës.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga