Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KATEGORIA I

Dueli me Apoloninë, Memushi gjen “asin” nën mëngë

Shkruar nga NEWSPORT
Dueli me Apoloninë, Memushi gjen “asin” nën
Flamurtari

Flamurtari do të luajë në “Play-Off” me Apolonië, sfidë që do të startojë në orën 16:00 në “Elbasan Arena”. Skuadra fituese e kësaj sfide do të ketë mundësinë të duelojë me Laçin për biletën e fundit të Superiores.

Lajme të mira ka për Eqerem Memushin para sfidën me fierakët. Vasil Shkurtaj do të jetë in gatshëm për të zbritur në fushën e lojës që nga minuta e parë. Kjo padiksutimgëzon stafin e vlonjatëve, të cilët do të mbështen te një llojtar me eksperiencë në një duel mjaft delikat si i sotmi.

Sulmuesi ka kaluar problemet fizike dhe ka mundur të rikuperohet në kohë për këtë sfidë. Në këtë mënyrë shton alternativat për majën e sulmit të vlonjatëve.  

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga