Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

KATEGORIA E PARË/ Ndeshje me “aromë” Superioreje në Ballsh, në fushë zbresin edhe Elbasani e Flamurtari (SFIDAT)

Shkruar nga NEWSPORT
KATEGORIA E PARË/ Ndeshje me “aromë” Superioreje në

Kategoria e Parë do të luajë ditën e sotme sfidat e mbetura të javës së 18-të. 3 duele mjaft interesante dhe që priten të jenë të luftuara janë në program për tu zhvilluar.

E gjithë vëmendja e tifozëve padiskutim do të jetë te supersfida mes Bylsit dhe Vorës, takim që do të luhet në orën 13:30 në “Adush Muça”. Një duel që vë përballë dy skuadra pretendentë për Superioren, teksa vetëm 6 pikë i ndajnë në tabelën e klasifikimit.

Një tjetër takim mjaft interesant është edhe mes Flamurtarit dhe Besës. Kjo përballje gjithashtu dot ë luhet në orën 13:30 në stadiumin “Flamurtari”. Ndërkohë në fushë do të zbresë edhe Elbasani që do të luajë në trransfertë ndaj Burrelit po në orën 13:30.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga