Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Joachim Low vazhdon “fushatën e tij” (VIDEO)

Shkruar nga NEWSPORT
Joachim Low vazhdon “fushatën e tij” (VIDEO)

Joachim Low ka planifikuar një “fushatë budallallëqesh” për Kampionatin Evropian 2016.

Teksa gjatë ndeshjes së mbrëmshme Gjermani-Ukrainë, ai u “kap mat” duke prekur organet gjenitale dhe prapanicën trajneri i kampionëve të botës ka përsëritur gjestet e turpshme.

Ja çfarë bëri ai sot gjatë seancës stërvitore të Gjermanisë.

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga