Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Jo vetëm Mba dhe Preka, Teuta nis bisedimet me Partizanin për një tjetër “dem”

Shkruar nga NEWSPORT
Jo vetëm Mba dhe Preka, Teuta nis bisedimet me Partizanin për një

Pak ditë më parë “Newsport.al” bëri të ditur se Teuta dhe Partizani janë në bisedime mes tyre për huazimin e dy lojtarëve. Christian Mba dhe Marcelino Preka janë drejt Durrësit, me “Djemtë e Detit” që po kërkojnë të përfocojnë organikën e tyre me dy lojtarët e të kuqve.

Por nuk do të jenë të vetmit. Aksin Tiranë- Durrës me shunmë gjasa do ta ndjekë një tjetër futbollit i të kuqve sipas 'Futbollit në Shqipër". Këtë herë bëhet fjalë për Leart Zekollin. Dy ekipet kanë nisur bisedimet mes tyre, teksa në ditët në vazhdim do të mësohet më shumë mbi të ardhmen e mbrojtësit të djathtë.

Kujtojmë se Zekolli në këtë sezon ka luajtur me fanelën e Partizanit në 11 takime, ku ka arritur të dhurojë edhe 1 asist.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga