Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

EKSKLUZIVE/ Operacioni "fshesa" te Tirana, largohet lojtari i ardhur me bujë te bardheblutë

Shkruar nga NEWSPORT
EKSKLUZIVE/ Operacioni "fshesa" te Tirana, largohet lojtari i ardhur

Tirana është kthyer në klubin më aktiv të kësaj merkato në Superligë. Afrimi i bujshëm i Regi Lushkjës ka qenë një nga blerjet më të mëdha për bardheblutë. Në radhët e kampionëve nuk kanë munguar as largimet, ku i radhës është Lukman Hussein.

26 vjeçari nga Nigeria i cili u afrua me shumë bujë nga radhët e Kastriotit, do të jetë largimi më i fundit i Tiranës. Konkurenca e madhe në ekip ka bërë që të ndjehet mungesa e minutave dhe tashmë aventura e tij pritet të vijoj larg klubit bardheblu.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga