Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Egnatia zgjidh problemin, mesfushori nigerian bashkohet me ekipin

Shkruar nga NEWSPORT
Egnatia zgjidh problemin, mesfushori nigerian bashkohet me ekipin

Egnatia në 4 javë kampionat ka bërë pa shërbimet e mesfushorit nigerian Michael Agbekpornu. 24 vjeçari ka qëndruar larg ekipit pasi problemet me vizën e tij kanë bërë të pamundurën për t’u ndodhur në Rrogozhinë.

Mesfushori 24 vjeçar nigerian është bashkuar me ekipin dhe do të jetë i gatshëm për trajnerin Edlir Tetova. Një përforcim i rëndësishëm ky për Egnatian që vjen në momentin më të mirë të ekipit. Lajmi bëhet me dije nga superliga_shqiptare_.84 në rrjetet sociale. Gjithashtu bëhet me dije që situata për Pedro Augusto mbetet e njëjtë, pasi vijon të jetë larg ekipit dhe pse kontrata është akoma aktive.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga