Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Dy sfida paralele në Durrës dhe Shkodër, duele direkte për mbijetesë dhe “Final-Four”

Shkruar nga NEWSPORT
Dy sfida paralele në Durrës dhe Shkodër, duele direkte për

Ditën e sotme do të luhen dy takime mjaft interesante në Superiore. Do të luhet paralelisht në Durrës dhe Shkodër.

Teuta do të presë Dinamon në “Niko Dovana” sfidë shumë e rëndësishme për të dyja ekipet, Një duel direkt për mbijetesën dhe që vendos shumë për objektivat e dy skuadrave.

Gjithashtu interesante është edhe përballja mes Vllaznisë dhe Skënderbeut që do të luhet në “Loro Boriçi”. Në ndryshim nga dueli i parë i ditës së sotme, kjo përballje do të luhet direkt për “Final-Four”.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga