Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

LIGUE 1

VIDEO/ Fiton tjetër trofe në Francë, Mbappe përcillet si hero nga PSG

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Fiton tjetër trofe në Francë, Mbappe përcillet si
 

PSG mposhti 1 me 2 Lyon, për të fituar Kupën e Francës. Kjo ishte dhe ndeshja e fundit për Kylian Mbappe, që u përcoll si hero pas ndeshjes.

Kujtojmë se më parë  PSG ia doli të fitojë dhe Ligue 1. Klubi parizien është pa rival në Francë.

Mbappe me shumë gjasa do e vazhdojë karrierën te Real Madrid. “Galaktikët” do e marrin 25-vjeçarin me parametra zero, pasi kontrata e tij me PSG-në përfundoi me fundin e këtij sezoni.

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga