Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

“Air Albania” SOLD-OUT, “Tirona Fanatics” avullon biletat

Shkruar nga NEWSPORT
“Air Albania” SOLD-OUT, “Tirona Fanatics” avullon

Derbi Tirana – Partizani është më pak se 48 orë larg dhe emocionet sa vijnë e rriten. Spektakli në fushën e lojës nuk është i sigurtë pasi ekipet luajnë me presion të madh por ai i tribunave është i garantuar pa filluar ende ndeshja.

Deri ditën e sotme ishin shitur plot 11 mijë bileta dhe numri pritet të rritet akoma më shumë nesër dhe pasnesër. Ultrasit e Tiranës, Fanaticsat, kanë dalë me njoftim në rrjete sociale ku bëjnë të ditur se biletat në sektorin e tyre në katin e parë janë SHITUR TË GJITHA. Mbeten edhe disa të fundit në katin e dytë por pritet të shiten sa hapë e mbyll sytë.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga