Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

10 skuadra kërkojnë 3 pikët, grupi B merr vëmendjen në Kategorinë e Dytë

Shkruar nga NEWSPORT
10 skuadra kërkojnë 3 pikët, grupi B merr vëmendjen në

Kategoria e Dytë do të luajë ditën e sotme ndeshjet e javës së 3-të. Në fushë do të zbresin ekipet e grupit B. Të gjithë këto sfida do të luhen në të njëjtën orë, 14:00.

Pogradeci do të presë Maliqin, teksa Butrinti pret Shkumbinin. Këlcyra udhëton në transfertë për t’u përballur me Labërinë, ndërsa Delvina sfidon Turbinën.

Sfida e fundit është ajo mes Devollit dhe Luftëtarit, teksa këtë javë do të jetë pushim Oriku.

Ndeshjet e javës së 3-të në grupin B:

Pogradeci - Maliqi

Butrinti - Shkumbini

Labëria - Këlcyra

Delvina - Turbina

Devolli - Luftëtari

Oriku këtë javë është pushim.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga