Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

ZYRTARE/  Fitoi çdo gjë me Teutën, sulmuesi i jep fund rrugëtimit mes falenderimesh

Shkruar nga NEWSPORT

Teuta nuk po kalon asnjë moment të mirë në kampionat teksa e ka mbyllur vitin 2022 me një humbje të thellë ndaj Vllaznisë me shifrat 4-0. Sulmuesi, Dejvid Kapllani me anë të një postimi në rrjetet sociale ka shkëputur marrëveshjen me ekipin e Teutës pas 4 sezonesh.

Sulmuesi Kapllani arriti të fitojë të gjithë trofetë me ekipin e Teutës. Në postimin e tij sulmuesi 21 vjeçar ka shprehur falenderimet për të gjithë dhe pa harruar tifozët për mbështetjen. Mbetet për t'u parë se ku do të vijojë karrierën sulmuesi Kapllani, ndërkohë që mund të ketë një bashkim me babin e tij që drejton Erzenin, Xhevahir Kapllanin.

Postimi:

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga