Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Vjen zyrtarizimi, Laçi prezanton zëvendësuesin e Stavri Nicës

Shkruar nga NEWSPORT
Vjen zyrtarizimi, Laçi prezanton zëvendësuesin e Stavri

Vjen zytarizimi nga klubi i Laçit. Skerdi Bejzade do të jetë trajneri i ri i kurbinasve. 48-vjeçari  do të zëvendësoje të shkarkuarin Stavri Nica.

Kujtojmë që Nica u shkarkua vetëm pas ndeshjes së parë të sezonit të ri të “Abissnet Superiore”. Pas barazimit që Laçi mori në shtëpi përballë Erzenit me rezultatin 3-3, u komunikua dhe shkarkimi i teknikut.

Në krahut tjetër trajneri i ri, Bejzade, ka eksperiencë edhe në Shqipëri pasi më parë ka drejtuar Kamzën. Teksa së fundi ka drejtuar Arminia Hannover në Gjermani.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga