Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

VIDEO/ Sulmuesi shqiptar i pandalshëm, gjen përsëri rrugën e rrjetës në Kroaci

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Sulmuesi shqiptar i pandalshëm, gjen përsëri rrugën e

Indrit Tuci ka arritur të gjejë përsëri rrugën e rrjetës në kampionatin kroat. Ekipi i tij, Lokomotiva e Zagrebit po luan aktualisht përballë Rijekës dhe po fiton me rezultatin 1-0.

Golin për Lokomotivën e shënoi pikërisht sulmuesi shqiptar, Indrit Tuci. Ishte 23-vjeçari kuqezi ai që kaloi të tijët në avantazh falë një gabimi që mbrojtja kundërshtare bëri.

Një tjetër paraqitje e mirë nga Tucin. Ky gol për të është i 5-ti në 7 ndeshjen e fundit.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga