Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SERIE A

VIDEO/ Me Interin s'ka surpriza, zikaltërit mposhtin Bolognan dhe bëjnë llogaritë e fundit për Scudetto

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Me Interin s'ka surpriza, zikaltërit mposhtin Bolognan dhe

Bologna 0-1 Inter

(Bisseck 37')

S’ka surpriza! Interi mposht Bolognan në transfertë dhe hedh hapat e fundit drejt likuidimit të titullit kampion. Zikaltërit iu falën golit të Bisseck në pjesën e parë që u dha 3 pikët e rradhës.

Bologna është ekipi surprizë këtë sezon, por Interi jo më kot është në krye ndaj vendasit duhet të kënaqen me një lojë të mirë që i largon me kokën lart nga stadiumi.

75 pikë për djemtë e Inzaghit, +18 nga Juventus me një ndeshje më pak. Bologna  nga ana tjetër mbetet me 51 pikë në vendin e 4-të, 4 më pak se Roma që gjithashtu ka një ndeshje për të luajtur.

Goli i Bisseck→ (VIDEO)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga