Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

VIDEO/ Kishte ditëlindjen, tifozët e Celtic i bëjnë një dhuratë speciale Ilir Metës

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Kishte ditëlindjen, tifozët e Celtic i bëjnë një
Kryetari i Partisë së Lirisë në Shqipëri Ilir Meta festoi dje ditëlindjen. Ai mori një dhuratë të veçantë nga tifozët e Celtic në Skoci. Ata i kishin dhuruar ish-Presidentit të Republikës një fanellë të Celtic, që vishet nga tifozët në shkallët e stadiumit. Meta dukej shumë i lumtur me dhuratën duke i falenderuar tifozët skocezë për këtë surprizë të bukur. “Once you are a celt, you are always”, ishin fjalët e Metës. Ai njihet si tifoz i zjarrtë i Celtic dhe këtë e ka shprehur edhe në rrjetet sociale me shumë video dhe foto me bluzat e ekipit skocez.
Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga