Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

VIDEO/ Festë e madhe në VORË, momenti historik i ngritjes lart të trofeut të KAMPIONIT

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Festë e madhe në VORË, momenti historik i ngritjes lart

Vora tani është zyrtarisht kampione e Grupit A në Kategorinë e Dytë. Skuadra bardheblu e mbylli sezonin me fitoren e pastër 2-0 përballë Murlanit përpara tifozëve voran.

Pas një sezoni fantastik të mbyllur 5 pikë larg ndjekësit më të afërt, mundi i lojtarëve, stafit teknik dhe drejtuesve kurorëzohet me ngritjen lart të trofeut kampion.

Shihni momentin kur i gjithë ekipi feston ngritjen e trofeut.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga