Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Video e David Guetës për Shqipërinë,miliona klikime në youtube

Shkruar nga NEWSPORT
Video e David Guetës për Shqipërinë,miliona klikime në

Kënga e Europianit nga David Guetta është publikuar me videoklipe për të gjitha ekipet pjesëmarrëse.Është zgjedhur kjo mënyrë për ti bërë këngët sa më të shpërndara nga të gjithë. Videot janë publikuar në kanalin zyrtar në you tube të këngëtarit dhe deri tani kanë marrë miliona shikime. Videoja për Kombëtaren Shqiptare renditet e dyta në listën e këngëve më të klikuara, vetëm pas Polonisë.Vetëm në një ditë videoja ka marrë afro një milion klikime.

Diferenca me videot e Kombëtareve të tjera është shumë e madhe.

https://youtu.be/v1OIDcKYRQM

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga