Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

VIDEO/ Artiola Toska di si të “rrëmbejë” lekët, Qazim Laçi nuk kursehet për Hajredin Pashën

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Artiola Toska di si të “rrëmbejë” lekët,
Festa e Kombëtares vijoi deri në orët e para të mëngjesit të sotëm. Në një nga clubet e kryeqytetit, lojtarët kuqezi, stafi teknik, drejtuesit, por edhe tifozët ishin të pranishëm duke kërcyer dhe kënduar. Artiola Toska ishte përzgjedhur si këngëtarja që do të performonte. Ndër të tjera, ajo këndoi “Hajredin Pashën”, këngë që siç duket ekzaltoi lojtarët dhe tifozët e pranishëm. Qazim Laçi nuk u kursye në kuptimin e mirëfilltë të fjalës. Mesfushori kuqezi nxorri portofolin duke i dhënë lekë këngëtares sikurse e do tradita. Festa ishte legjitime për të gjithë shqiptarët anë e mbanë botës e veçanërisht për lojtarët tanë që shkëlqyen në këtë kualifikuese duke shkruar edhe një herë tjetër historinë në Europian.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Newsport.al (@newsport.al)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga