Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SUPERIORE

U siguroi qëndrimin në Superiore, Melo reagon pas rinovimit me Laçin: Qëllimi u arrit

Shkruar nga NEWSPORT
U siguroi qëndrimin në Superiore, Melo reagon pas rinovimit me
Melo

William Cordero Melo do të vazhdojë të jetë pjesë e Laçit minimalisht edhe për një sezon tjetër. Rinovimi me brazilianin erdhi si “shpërblim” për dy golat e shënuar në “Play-Off” ndaj Flamurtarit, që i siguroi bardheezinjve qëndrimin në Superiore.

Pas zgjatjes së kontratës me Laçin ka reaguar në rrjetet sociale Melo. Braziliani ka theksuar se qëllimi është arritur dhe se është shumë i lumtur për dy golat e shënuar ndaj Flamurtarit. Ndër të tejra nënvizon se ka ndihmën e Zotit asgjë nuk do të ishte e mundur.

“Qëllimi u arrit, jam shumë i lumtur me fitoren e fundit dhe 2 golat që kam shënuar. Pa Zotin, asgjë nuk do të ishte e mundur”, ka shkruar Melo.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga