Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SUPERIORE

3 ndeshje për 1 javë, kalendar i ngjeshur në fundin e Superiores

Shkruar nga NEWSPORT
3 ndeshje për 1 javë, kalendar i ngjeshur në fundin e Superiores
Air Albania - Superiore

Superiorja do të luajë sot sfidat e vlefshme për javën e 34-të të saj. Kanë mbetur dhe 3 javë nga fundi, ndërsa kalendari do të jetë i ngjeshur.

Për të vendosur fatet e sezonit, ndeshjet do të luhen nga kjo e shtunë në tjetrën. Do të jetë kjo 1 javë intensive për skuadrat e Superiores, që do të luajnë gjithçka për gjithçka.

Pas ditës së sotme, ndeshjet e radhës marrin jetë të mërkurën. Gjithçka mbyllet me ditën e shtunë, më 11 maj.

Kujtojmë se pas përfundimit të kalendarit të rregullt, do të luhet finalja e Kupës së Shqipërisë. Egnatia dhe Kukësi do të masin forcat në “Air Albania”, teksa më pas marrin skenën përballjet e “Final 4”.

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga