Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Tjetër ndeshje me aromë Superioreje, Teuta zbulon axhendën e miqësores së radhës

Shkruar nga NEWSPORT
Tjetër ndeshje me aromë Superioreje, Teuta zbulon axhendën e
“Abissnet Superiore” do të startojë më 26 gusht dhe skuadrat janë vetëm 9 ditë para nisjes së sezonit të ri. Gjithsesi ka kohë edhe për ndonjë sfidë miqësore, sa për ti “vënë” kapakun përgatitjeve. Teuta nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka bërë të ditur se në “Niko Dovana” do të luajë sfidën e radhës miqësore. Një sfidë me aromë Superioreje, teksa përballë do të ketë Egnatian e Edlir Tetovës. Kjo përballje do të luhet ditën e shtunë në orën 18:00. Kujtojmë se Teuta sfidën e parë të kampionatit do ta luajë ndaj Partizanit në “Arenën e Demave”, ndërsa Egnatia do të presë Skënderbeun në “Egnatia Arena”.
Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga