Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Tirana zbret në fushë, Orges Shehi "piketon" titullarët

Shkruar nga NEWSPORT
Tirana zbret në fushë, Orges Shehi "piketon" titullarët

Tirana do të luajë sot kundër Dukagjinit, ndeshje e vlefshme si miqësore. Kjo sfidë është programuar të zhvillohet në orën 17:30 dhe pritet me mjaft interes nga sportdashësit. Prej disa ditësh, bardheblutë janë shpërngulur në Ohër, aty ku po përgatiten për Kupat e Europës.

Në këtë mënyrë trajneri Orges Shehi do të ketë mundësi të shohë gjendjen e lojtarëve në dispozicion. Tekniku bardheblu mund ta nisë nga minuta e parë me afrimet e reja, që në stërvitje kanë treguar rendiment të kënaqshëm.

Kësisoj në portë pritet Gentian Selmani, ndërsa para tij katërshja Mici - Obanor - Najdovski - Doka. Mesi i fushës pritet të përbëhet nga Deliu - Qefalia - Abazaj. Ndërsa përpara do të rreshtohen Latifi dhe Hasani në mbështetje të Kainës.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga