Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Tirana gati për të zhvilluar testin miqësor, kampionët sfidojnë ekipin e Kategorisë së Parë

Shkruar nga NEWSPORT
Tirana gati për të zhvilluar testin miqësor, kampionët

Tirana do të zhvillojë ditën e nesërme (26 nëntor) sfidën e parë miqësore pas pauzës së kampionatit. Kundërshtari i cili do të zbresë në orën 12:00, në stadiumin Selman Stërmasi për të luajtur këtë takim të parë, është ekipi i Besës.

Miqësorja e nesërme do të jetë një provë e mirë për trajnerin Orges Shehi, që të shikojë kontigjentin e lojtarëve të tij. Pozitive do të jetë dhe për trajnerin e kavajsve, Gugash Magani që të vlerësoj të tijët për pjesën e mbetur të sezonit.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga