Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

"Tifozat Kuq e Zi" i vënë "flakën" Beratit, festë e "çmendur" për 14-vjetorin (FOTO)

Shkruar nga NEWSPORT
"Tifozat Kuq e Zi" i vënë "flakën" Beratit,

"Tifozat Kuq e Zi" si çdo vit edhe këtë herë kanë festuar përvejtorin e tyre të 14-të të krijimit të tifo-grupit më të madh në vend. Këtë vit ata kanë zgjedhur Beratin për të festuar këtë përvjetor.

Në një lidhje direkte në emisionin "Zona Gol", është transmetuar atmosfera pozitive dhe festa që po zhvillon tifo-grupi më i madh në vend, e cila pritet të zgjasë thuajse gjatë gjithë natës.

[gallery columns="1" size="full" ids="185267,185268"]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga