Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Teuta rikthehet në fushë me miqësore ndaj ekipit të Maqedonisë së Veriut

Shkruar nga NEWSPORT
Teuta rikthehet në fushë me miqësore ndaj ekipit të

Teuta po bën një merkato interesante. Pas largimeve të shumta të emrave të rëndësishëm të ekipit, ekipi durrsak ka afruar dhe disa emra interesant në ekip.

Skuadrës bregdetare do t’i duhet t’i provojë afrimet e reja dhe ka menduar për të zhvilluar një miqësore ditën e sotme. Nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare të Facebook, klubi i Teutës njofton zhvillimin e një ndeshje miqësore ditën e sotme kundër Brera Strumica, ekip në Maqedoninë e Veriut.

Ndeshja do të startojë në orën 16:30, në stadiumin e Bansko në Bullgari, shtet ku Teuta po përgatitet për sezonin e ri.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga