Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Teuta mbyll përgatitjet e derbit, konfirmohet mungesa e yllit të ekipit

Shkruar nga NEWSPORT
Teuta mbyll përgatitjet e derbit, konfirmohet mungesa e yllit të
Teuta do të presë ditën e nesërme Erzenin në Niko Dovana në orën 18:00 për të zhvillaur ndeshjen e javës së 30-të të Superiores. Durrsakët kanë mbyllur përgatitjet për derbin dhe nën drejtimin e trajnerit Martini kanë zhvilluar seancën e fundit stërvitore. E vetmja mungesë ditën e nesërme do të jetë ajo e mesfushorit Erando Karabeci i cili është i dëmtuar dhe nuk ia del. Këtë e konfirmon vetë klubi me postimin në rrjete sociale. Si Teuta edhe Erzeni do të tentojnë fitoren për t’ju shmangur vendit të 8-të që të rezervon një finale Play-Out që të rrezikon rënien nga kategoria.
Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga