Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Teuta luan miqësoren e radhës, durrsakët e mbyllin në barazim

Shkruar nga NEWSPORT
Teuta luan miqësoren e radhës, durrsakët e mbyllin në

Skuadra e Teutës vazhdon të stërvitet këtë fazë përgatitore në Bullgari duke i dhënë një dorë ekipit për sezonin e ardhshëm futbollistik.

Pikërisht në shtetin bullgar, ditën e sotme Teuta ka luajtur miqësoren e radhës kundër ekipit rumun Selimbar. Ndeshja përfundoi në barazim me rezultatin 2-2.

Kjo ndeshje i vlen dhe trajnerit të bregdetarëve Diego Longo, për të vëzhguar ekipin dhe formën që lojtarët kanë.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga