Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Të dënuar nga Komisoni i Disiplinës, RTSH dhuratë tifozëve, u “sjell” ekipin në shtëpinë e tyre

Shkruar nga NEWSPORT
Të dënuar nga Komisoni i Disiplinës, RTSH dhuratë
Futbolli shqiptar do të nisë sërish pas pauzës së Kombëtareve dhe java nis që sot me ndeshjen e Kategorisë së Parë, Skënderbeu – Apolonia. Superioria do të luhet nesër e pasnesër ku një nga sfidat më me interes është ajo mes Tiranës dhe Erzenit në Elbasan Arena, të dielën. Pikërisht kjo ndeshje është përzgjedhur për t’u transmetuar live nga RTSH Sport. Të dielën në orën 18:00 do të keni mundësinë të ndiqni falas një ndeshje që ka prodhuar gjithmonë emocione këtë sezon. Tifozët nuk lejohen pasi Tirana është e dënuar dhe duke parë këtë, RTSH Sport ka menduar të bëjë një dhuratë për të dy dashamirësit e klubeve.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by RTSH Sport - zyrtare (@rtshsport.al)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga