Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Synojnë trofeun e tretë rresht, VLLAZNIA njofton tifozët për biletat

Shkruar nga NEWSPORT
Synojnë trofeun e tretë rresht, VLLAZNIA njofton tifozët për

Ditën e nesërme në orën 18:00 në “Loro Boriçi” Vllaznia do të presë Egnatian për të zhvilluar mes tyre gjysmëfinalen e parë të Kupës së Shqipërisë.

Shkodranët do të synojnë që të fitojnë në shtëpi për ta pasur më të thjeshtë sfidën e kthimit, ndërsa misioni i tyre është të mbrojnë kurorën, pasi janë ata fituesit e Kupës në sezonin e kaluar.

Për këtë duel mjaft të rnëdësishëm skuadra kuqeblu ka bërë një postim në rrjetet sociale, teksa ka njoftuar tifozët për biletat dhe çmimet e tyre.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga