Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Supersfida e javës në RTSH Sport, zbuloni cila ndeshje do të jepet falas për ekranet tuaja

Shkruar nga NEWSPORT
Supersfida e javës në RTSH Sport, zbuloni cila ndeshje do të
Champions League rikthehet sërish teksa pas ndeshjeve të para, do të luhen ato të kthimit ku spektakli është i garantuar. RTSH Sport çdo javë zgjedh një ndeshje për transmetim live ditën e mërkurë dhe kësaj rradhe është përzgjedhur supersfida Bayern Munchen – PSG që do të luhet në Gjermani, sonte në orën 21:00. Ndeshja e parë përfundoi me fitoren minimale të bavarezëve në Francë ndërsa tani parizienët kërkojnë përmbysjen edhe pse do të vuajnë mungesën e yllit brazilian, Neymar, për shkak dëmtimi. Pesha do të bie mbi Messin dhe Mbappen por nga ana tjetër, gjermanët shihen si favorit.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by RTSH (@rtshqiptar)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga