Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Struga kërkon përmbysjen dhe historinë, Shpëtim Duro rreshton 11-shen titullare

Shkruar nga NEWSPORT

Struga do të luajë ditën e sotme ndeshjen e kthimit përballë islandezëve të Breidablik. Një ndeshje mjaft e rëndësishme pasi bëhet fjalë për “Play-Off” të Conference League.

Kujtojmë që në sfidën e parë të besuarit e Shpëtim Duron u mundën në shtëpi me rezultatin 0-1, teksa në transfertë kërkojnë përmbysjen që do t’i sillte një kualifikim historik.

Më poshtë do të njiheni me formacionet zyrtare të të dyja ekipeve.

[caption id="attachment_704878" align="alignnone" width="361"]FORMACIONET ZYRTARE FORMACIONET ZYRTARE[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga