Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Stresi i ndeshjes ben qe trajneri i Gjermanise te na lere me goje hapur

Shkruar nga NEWSPORT
Stresi i ndeshjes ben qe trajneri i Gjermanise te na lere me goje hapur

Tekniku nuk e ka perballuar stresin e ndeshjes dhe ka perfunduar duke futur duart ne te pasme ...

https://www.youtube.com/watch?v=ksM9U7mD57s

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga