Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Stadiumi “Qemal Stafa” kthehet në gërmadhë

Shkruar nga NEWSPORT
Stadiumi “Qemal Stafa” kthehet në gërmadhë

Prishja e stadiumit kombëtar “Qemal Stafa” vijon me një ritëm të lartë. Mjetet e rënda që po punojnë për të hedhur në tokë impiantin e vjetër që do të zëvendësohet nga “Arena Kombëtare”,  kanë ecur shumë shpejt. Tribuna C është drejt prishjes totale dhe e fotografuar nga lart ky impiant ka nisur të duket si një gërmadhë. Baret dhe restorantet që e pengonin fillimisht janë larguar prej pjesës së jashtme të stadiumit e tani puna për prishjen e tij vijon normalisht.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga