Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Shtohen “dhimbjet e kokës” për Shehin, titullari i mesfushës do të mungojë 4 javë

Shkruar nga NEWSPORT
Shtohen “dhimbjet e kokës” për Shehin, titullari i

Te Partizani nuk po gjejnë qetësinë në këtë sezon, pasi përveë se nuk po arrijnë të kenë stabilitet në kampionat, po vuajnë mungesën e disa titullarëve. Një titullarë së fundmi ka shtuar “hallet” e të kuqve.

Adnard Mehmeti ka pësuar një tërheqje muskulore të gradës së parë. Mesfushori u dëmtua në sfidën që kryeqytetasit zhvilluan me Kukësin në Kupë dhe lojtari u detyrua të linte fushën i dëmtuar për shkak të dhimbjeve të marra.

Ish-lojtari i Erzenit iu është nënshtruar ekzaminimeve mjekësorë dhe është ëmsuar se duhet të qëndrojë 4 javë jashtë fushave të blerta. Një mungesë e rëndësishme për të kuqtë që humbin shërbimet e mesfushorit për 4 javët e ardhshme.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga