Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Shqiptarja në "Velodrome" po i çmend të gjithë

Shkruar nga NEWSPORT
Shqiptarja në "Velodrome" po i çmend të gjithë

Kurrsesi nuk kishte sesi të mungonte bukuria e femrës shqiptare në stadiumet e Francës për Europianin që po zhvillohet. Sot në "Velodrome" është vënë re kjo femër, e cila ka bërë për vete fotoreporterët, të cilët i kanë shkrepur disa foto dhe i kanë shpërndarë në ueb, duke e bërë femrën më të komentuar të momentit.

[gallery columns="2" size="full" ids="4382,4383"]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga