Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Shpëtim Duro nuk ia del, Struga eleminohet në prag të grupeve

Shkruar nga NEWSPORT
Shpëtim Duro nuk ia del, Struga eleminohet në prag të grupeve

Struga nuk ia ka dalë që të përmbysë ndeshjen e kthimit përballë Breidablik në Islandë. Madje të besuarit e Shpëtim Duros u mundën përsëri me të njejtin rezultat.

Pas humbjes 0-1 në shtëpi, Struga u mund edhe në Islandë po 1-0. Një humbje që dhemb për Duron dhe ekipin shqiptar sepse ishin shumë pranë një kualifikimi historik, por pa mundur që ta bëjnë realitet.

Një ndeshje që u dominua nga islandezët, pasi pavarësisht objektiva që Struga kishte në këtë sfidë nuk ia doli të reagonte.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga