Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Shehi me “dhimbje koke”, titullari i skuadrës rrezikon sfidën me Egnatian

Shkruar nga NEWSPORT
Shehi me “dhimbje koke”, titullari i skuadrës rrezikon

Tirana pas fitore së thellë me Kukësin 4-1 të arritur në “Selman stërmasi”, ndeshjen e radhës do ta luajë ndaj Egnatias, e cila gjithashtu vjen nga fitorja me Partizanin, takim që do të  luhet ditën e enjte në orën 13:00.

Orges Shehi bëhet me “dhimbje koke” në prag të kësaj sfide, pasi një ngë titullarët e skuadrës rrezikon përballjen me rrogozhinasit.

Bëhet fjalë për Sherif Kallakun, i cili ka pasur dhimbje të muskujve të barkut, me stafin mjekësor që po shjikon me kujdes situatën e ish-lojtarit të Teutës, i cili ndaj Kukësi u desh të linte fushën e lojës.

Problem të lehta kanë pasur edhe kapiteni, Marsel Ismajlgeci dhe Ardit Deliu, por të dy lojtarët nuk përbëjnë rrezik për sfidën e radhës.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga