Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

RTSH surprizon tifozët, ndeshja e rradhës e kampionatit shqiptar live dhe falas në ekranin tuaj

Shkruar nga NEWSPORT
RTSH surprizon tifozët, ndeshja e rradhës e kampionatit shqiptar live
RTSH Sport prej javësh jep një ndeshje të Kategorisë së Parë dhe asaj Superiore për çdo raund. Ditën e premte u transmetua ndeshja Vllaznia – Bylis e mbyllur me fitoren e shkodranëve. Sot surpriza e RTSH i kushtohet tifozëve të Skënderbeut dhe Besëlidhjes që kanë mundësinë të ndjekin falas nga rehatia e shtëpisë së tyre ndeshjen. Sfida do të nisë në orën 16:00 dhe dy ekipet kërkojnë rezultate pozitive për të vazhduar rrugën e objektivave të tyre.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by RTSH Sport - zyrtare (@rtshsport.al)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga