Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Rikthehet Abissnet Superiore, 3 takimet e para që çelin siparin për 2023

Shkruar nga NEWSPORT
Rikthehet Abissnet Superiore, 3 takimet e para që çelin siparin

Superliga shqiptare zbret në fushë ditëne e sotme 3 takimet e para për vitin 2023. Duele tepër interesante dhe me shumë rivalitet do të jenë ato që do të startojnë ditën e sotme, duke nisur nga dy sfidat e para të orën 13:00 ku Bylis pret në shtëpinë e saj Kukësin, ndërsa Laçi do ketë si vizitor Tiranën.

Partizani dhe Vllaznia do të ndeshen në orën 16:00, në stadiumin Partizani. Rivaliteti i madh në këtë takim i cili cilësohet dhe si supersfida e javës.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga