Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

PRONONCIMI/ U tha se kishte arritur marrëveshjen me klubin e Burrelit, Ahmataj thotë fjalën e fundit

Shkruar nga NEWSPORT
PRONONCIMI/ U tha se kishte arritur marrëveshjen me klubin e Burrelit,

Julian Ahmataj u fol se kishte patur kontakte me drejtuesit e klubit të Burrelit për të marrë në drejtim këtë skuadër për sezonin e ri. Lidhur me këtë gjë, Newsport.al ka kontaktuar me teknikun e njohur duke i kërkuar detaje lidhur me këtë gjë.

I pyetur se a ka patur kontakte me drejtuesit e klubit dhe a ka një marrëvshje konkrete, Ahmataj është shprehur:  "Për momentin jam me pushime. Nuk e di kush e ka thënë këtë gjë. Nuk kam patur asnjë kontakt me drejtuesit e ketij klubi për të marrë drejtimin e skuadrës në fjalë". /NEWSPORT.AL/

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga