Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

ARKIVA

Plas gallata në internet pas akuzave të pseudokëngëtares për De Biazin

Shkruar nga NEWSPORT

Linda Morina është vënë në qendër të kritikave, pas asaj që ajo kishte deklaruar në internet për De Biazin.Sipas saj De Biazi kishte gabuar në hedhjen e atij formacioni në fushë dhe vetëm Cristiano Ronaldo do të mund t’i jepte një fitore Shqipërisë, nëse do lunte për ngjyrat kuqezi. Në rrjetet sociale te “Jeta osh qef”, ajo është ironizuar duke shkruar: “Pas statusit epik, fansat e legjendës shpalosin banerin gjigand në Francë”. Shiko foton nga "Jeta osh qef"13413048_10153884673273371_3324467725793097168_n

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga